PODZIEL SIĘ

Mieszkańcy, którzy chcieliby załatwić sprawę w bełchatowskim starostwie mogą już to zrobić osobiście. Jak informuje urząd przywrócono już bezpośrednią obsługę interesantów. To kolejny etap znoszenia ograniczeń związanych z pandemią koronawirusa.

Klienci bełchatowskiego starostwa już nie będą musieli korzystać z urny na dokumenty tak jak było to do tej pory, a sprawę mogą już załatwić osobiście na miejscu zachowując zasady bezpieczeństwa.

Jak informuje bełchatowskie starostwo na klientów czekają przede wszystkim pracownicy najbardziej obleganych wydziałów. To między innymi: Wydział Skarbu i Gospodarki Nieruchomościami, Wydział Geodezji, Kartografii i Katastru, Wydział Architektury i Budownictwa, Wydział Komunikacji i Dróg, Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa, Biuro Powiatowego Rzecznika Konsumentów oraz Kasa.

Warto jednak pamiętać, że dopuszczalna liczba osób przebywających jednocześnie w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi. O ilość osób przebywających na terenie głównego budynku będzie dbała wyznaczona do tego osoba, której stanowisko zostanie ustawione przy wejściu do starostwa. Każdy interesant otrzyma numer, który będzie musiał oddać przy wyjściu. Dodatkowo interesanci przebywający w budynku starostwa zobowiązani będą do zachowania wszelkich zasad ostrożności oraz wymogów sanitarnych, w szczególności obowiązku zakrycia ust i nosa. Zaleca się, by po załatwieniu sprawy, niezwłocznie opuścić budynek urzędu. Ponadto ze względów organizacyjnych i w trosce o bezpieczeństwo urząd rekomenduje wcześniejsze, telefoniczne umówienie wizyty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here