PODZIEL SIĘ

Urząd Miasta w tym tygodniu obsługiwał będzie klientów tak jak to miało miejsce dotychczas. W holu na parterze ustawione zostały stanowiska do obsługi klienta wyposażone w plastikowa osłonę odgradzającą klienta od urzędnika.

Sprawy załatwiane są na bieżąco właśnie w tych przygotowanych boksach. Każdy kto ma jakąś pilną sprawę do załatwienia w urzędzie wcześniej powinien się skontaktować telefonicznie z konkretnym wydziałem  i umówić się na godzinę. Można również skorzystać z innego rozwiązania. Wystarczy wcisnąć dzwonek przy wejściu do urzędu. Wyjdzie do nas osoba, dowie się o jaką sprawę konkretnie chodzi i poprosi do boksu właściwego urzędnika. Oczywiście muszą zostać zachowane wszelkie zasady bezpieczeństwa. Wybierając się do urzędu należy wyposażyć się w maseczkę zakrywająca nos i usta oraz rękawiczki jednorazowe. Bezpośrednia obsługa klientów urzędu prowadzona jest we wszystkich budynkach również w Urzędzie Stanu Cywilnego.

Warto dodać, że normalnie już działa kasa miasta w budynku głównym. Wszelkie należności wobec magistratu można załatwiać już w kasie.   

Kiedy klienci będą mogli swobodnie przemieszczać się po urzędzie ? Na to pytanie na razie władze miasta nie są w stanie odpowiedzieć.  Wszystko zależeć będzie od tego jaki dalszy przebieg będzie miała epidemia koronawirusa również w naszym mieście.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here