PODZIEL SIĘ

Decyzją Zarządu PGE GiEK S.A. odwołany został ze stanowiska Andrzej Legieżyński- dyrektor oddziału Elektrowni Bełchatów.

Wczoraj na stanowisko dyrektora elektrowni powołany został Paweł Noga- ostatnio zatrudniony na stanowisku dyrektora Elektrowni w Rybniku, która również jest oddziałem PGE Górnictwo i energetyka Konwencjonalna. Nowy dyrektor ma 47 lat i wykształcenie wyższe.

Foto: PGE GiEK S.A.

4 KOMENTARZE

 1. Czy ktoś rozumie cokolwiek z tych zmian? Dlaczego nie mamy nad tym żadnej kontroli. Przecież to nasze, obywateli firmy, a kasta nowych pisowskich panów, robi z nami co chce. Przez kilka lat doprowadzili PGE do ruiny. Zyskali miliony dla siebie a stracili dla nas miliardy. Nic to jednak dla nich nie znaczy, byleby tylko im się kasa zgadzała.

  8

  1
  • Jakich sobie władców wybraliście takich macie, jak was już Szydło doiła na kilkaset milionów rocznie to dalej głosowaliście na państwo PiSlamskie. Teraz szlachta z Kołchozu Węgla Brunatnego i Elektrowni może się w spokoju przygotowywać do wypełniania wniosków o zasiłek dla bezrobotnych. Zasłużyliście sobie. Smacznego.

   2

   1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here