PODZIEL SIĘ

Do redakcji napisał mieszkaniec osiedla Binków zwracając uwagę na stan obiektów sportowych chodzi o skatepark i pumptrack. Jest zwyczajnie zarośnięty trawą.

Na początku wiosny, kiedy obowiązywał zakaz wychodzenia z domów i korzystania z takich obiektów miasto nie zlecało koszenia traw. Większość z nas, jeśli było to tylko możliwe pracowała i pracuje zdalnie.

Teraz obostrzenia poluzowano, a dzieciaki i młodzież mogą już korzystać z takich obiektów jak ten. Tu jednak pojawia się estetyczny problem.

Jak zwraca uwagę Pan Jakub, to co było perełką w Bełchatowie, czym chętnie się chwalono – bo obiekty są wysokiej klasy i były zadbane, teraz zarasta trawą. Jak pisze Pan Jakub, część trawy tak pielęgnowanej przed otwarciem już w ubiegłym roku z powodu suszy i niepodlewania wypaliło słońce, obecnie teren pokrywają chwasty i wysoka trawa.

Jak zapewnia magistrat prace związane z koszeniem traw na terenach rekreacyjnych zostały zlecone. Będą wykonywane sukcesywnie jak tylko pogoda będzie umożliwiać prowadzenie takich prac.        

5 KOMENTARZE

  1. Bujne trawy nie dotyczą tylko Skate Parku a wszystkich trawników na osiedlu Binków które są w gestii Urzędu Miasta. Na ulicy Budryka trawy są już tak wysokie że nie widać piaskownicy dla dzieci…..! to samo wokół parków. Wstyd!

    0

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here