PODZIEL SIĘ
Wiec poparcia Prezydenta Andrzeja Dudy
Wiec poparcia PAD

Parlamentarzyści koła PiS Małgorzata Janowska i Grzegorz Lorek, samorządowcy starosta Dorota Pędziwiatr, wicestarosta Jacek Bakalarczyk, burmistrz Zelowa Tomasz Jachymek, wójtowie Gmin Bełchatów Konrad Koc i Szczercowa Krzysztof Kamieniak, były parlamentarzysta Dariusz Kubiak radni z ramienia partii oraz członkowie i sympatycy PiS z naszego okręgu poparli Andrzeja Dudę w wyborach prezydenckich.

Na placu Narutowicza zgromadzili się z emblematami wyborczymi, by pokazać swoje poparcie dla tej kandydatury. Jak podkreślali zebrani, dla nich nie jest to początek kampanii w Bełchatowie a jej kontynuacja.

14 KOMENTARZE

 1. Popieracie i tak do was nie przyjedzie bobzabtrudne pytania by miał zadane takie jak co ze zloczewem… Wy go popieracie a on was ma w …

  5

  4
 2. Gdzie PiS ma Bełchatów najlepiej świadczy to co zrobili z GKSem. Kasa PGE poszła do Mielca, a klub od 43 lat działający pod nazwą „Górniczy” z logiem KWB, BOT i PGE został bez kasy. Brawo !!! Przy wyborze prezydenta z PiS będziemy o tym pamiętać !!! Wstyd, bo nawet peło tak nie postępowało.

  4

  5
  • Bełchatów jest dojony przez PiS na każdym kroku, do tego kompletne wykluczenie komunikacyjne miasta i mamy receptę na tragedię. Za kila lat pół Dolnośląskiego będzie stało puste jak Prypeć po Czarnobylu.
   A Janusze i Grażyny z Kołchozu Węgla Brunatnego dalej głosują na przestępców i złodziei z PiS którzy ich mają głęboko w dudzie i wysyłają wasze pieniądze na Śląsk żeby opony nie płonęły pod ministerstwami w Warszawie.
   Macie to na co zasłużyliście. Młodym ludziom którzy jeszcze mają złudzenia radzę wyjechać już teraz, póki jeszcze macie na bilet.

   2

   5

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here