PODZIEL SIĘ

Państwowa Komisja Wyborcza podała wyniki głosowania w pierwszej turze. W powiecie bełchatowskim Andrzej Duda (PiS) uzyskał 57,32% wszystkich głosów, co daje 33 460 głosów. Na naszym terenie kandydat PiS przeszedłby w pierwszej turze. Wygrywa we wszystkich gminach. Oprócz Bełchatowa i Kleszczowa wszędzie z ponad 60% poparciem. W gminie Kluki na Andrzeja Dudę zagłosowało aż 67,79% wyborców gm. Drużbice ponad 65%.

Rafał Trzaskowski z drugim wynikiem zebrał 17,85%, Szymon Hołownia niewiele mniej 11,39%. Dalej wyniki są poniżej 10%. Krzysztof Bosak 8,35%, Kosiniak – Kamysz 2,08%, Robert Biedroń 2,02%. Pozostali kandydaci zyskali poparcie liczone w ułamkach procenta.

11 KOMENTARZE

 1. Szok..dzieki nim jest początek konca Bełchatowa a ludzie i tak głosują..jak łatwo sie domyslec pobierający 13 emerytury i 500 plus to caly elektorat dudy

  9

  1
 2. A co ma Złoczew z prezydenturą? Gamonie. Może chcecie oswieconego Trzaskowskiego który po potencjalnym wygraniu zablokuje rozwój tego kraju i zmusi nas przed klękaniem na kolana przed Unią. Unii było by to na rękę. Oni nie mogą się pogodzić że taki kraj jak Polska chce decydować o sobie i ma dość rządzenia nami jak byśmy byli czyjąś kolonią. Boli ich to że nasza gospodarka nareszcie się rozwija i zaczynamy znaczyć coś w Europie. Jeśli tego ktoś nie rozumie to jest dopiero ciemnogród. Duda jest jedynym gwarantem rozwoju Polski.
  PS. A jesli chodzi o Złoczew to rozważcie czy to naprawdę dobra inwestycja, dowóz węgla do Elektrowni to ceny jak z kosmosu. Może warto postawić na energetykę odnawialną.

  1

  11
  • Duda jest jedynym gwarantem izolacji Polski w Europie. Nikt z nim nie rozmawia bo wszyscy wiedzą że nie ma nic do powiedzenia zanim Kaczor mu tego nie napisze. Długopis do śmietnika historii raz na zawsze. Najgorszy Prezydent w historii Polski.
   P.S. Beata widzę na posterunku, Trzaskowski zablokuje rozwój kraju? Hasełka rodem z prasówki z komitetu centralnego PiS na Nowogrodzkiej.

   Kretynizm mieszkańców Bełchatowa przeraża, głosujecie na ludzi dzięki którym wasze miasto zdycha, którzy wyprowadzają z niego pieniądze na potęgę żeby je wysłać na Śląsk i do tego doprowadzili do kompletnego wykluczenia komunikacyjnego i inwestycyjnego tego miasta. Niedługo wywalą elektrownię i kopalnię z PGE, sprywatyzują i będziecie cienko kwiczeć na bezrobociu bo PiSowska władza nie przyniosła ŻADNYCH miejsc pracy do tego miasta przez lata w których rządzi. ŻADNYCH.

   Myślący ludzie z tego miasta albo już uciekli albo uciekną. Pozostają tylko lojalni członkowie aktywu partyjnego jak towarzyszka Beata vel Bełchatowianka która zachowuje się jak orkiestra na Tytaniku, Bełchatów idzie na dno a ona gra dalej gotowa utonąć za Towarzysza Prezesa Kaczyńskiego. Ostatni kwik.

   8

   1
 3. Ale dużo naszych wybitnych mieszkańców jest pod wpływem TVP Info i Wiadomości. Ciekawe czy w dzisiejszym wydaniu będą wzmianki o ogromnej dziurze budżetowej , mężu pani ministry który pomimo braku kwalifikacji robi ogromną karierę w PIS ( jak wielu członków rodzin), wykluczeniu kopalni i elektrowni Bełchatów z PGE. Na pewno będzie 500+ itp…i jeszcze o marnej pozycji Polski w Europie.
  Społeczeństwo ma takich polityków na jakich zasługuje.

  9

  1
 4. Jeszcze będziecie się wstydzić, że głosowaliście na taką kogoś takiego jak A.Duda. Jeśli głosujecie na osobę, która patrzy Wam prosto w oczy i kłamie, to niewiele rozumiecie z polityki. Wszyscy nas kłamią , tylko jedni mniej a inni więcej, ale nikt jeszcze nie robił tego na taką skalę jak pis. Obudźcie się, żeby polak nie był mądry po szkodzie.

  4

  1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here