PODZIEL SIĘ

Po pokonaniu Zagłębia Sosnowiec, Stali Mielec i Wigier Suwałki czas na starcie z liderem rozgrywek Podbeskidziem Bielsko-Biała. Widowisko to będą mogli obejrzeć kibice zasiadając na trybunach Gieksa Areny.

Bilety są w sprzedaży, natomiast ponownie przy Sportowej obowiązywać będą szczególne warunki sanitarne. Najbliższy mecz Fortuna 1 Ligi pomiędzy GKS Bełchatów a Podbeskidziem Bielsko-Biała będzie ponownie zorganizowany z udziałem publiczności, choć w ograniczonej liczbie. Mecz zaplanowano w czwartek 2 lipca o godz. 18:10 jako impreza niemasowa z udziałem publiczności mniejszej niż 999 osób.

Dla kibiców udostępnione będą trybuny południowa, zachodnia i północna. Trybuny wschodnia i honorowa nadal pozostaną trybunami „technicznymi” bez wejścia kibiców.

Jak podkreśla bełchatowski klub ze względów sanitarnych, nie ma możliwości zakupu biletu w kasie na stadionie oraz w siedzibie klubu – ani w przedsprzedaży, ani w dniu meczu. Sprzedaż biletów jednorazowych na mecz z Podbeskidziem jest prowadzona tylko przez internet.

źródło: gksbelchatow.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here