PODZIEL SIĘ

Ponad miliard złotych w formie dotacji i pożyczek preferencyjnych jest do rozdysponowania dla przedsiębiorców z województwa łódzkiego. Dzisiaj w Bełchatowie zorganizowano spotkanie informacyjne w tej sprawie.

Można skorzystać z dotacji obrotowych – to wsparcie dla mikro i makro przedsiębiorstw na bieżące utrzymanie firmy, opłaty za prąd, kosztów wynajęcia lokalu czy wynagrodzenia pracowniczego. Ten program dopiero będzie uruchomiony.

Obecnie prowadzony jest nabór wniosków dotyczących innowacji MŚP oraz wsparcia dla firm dotkniętych skutkami epidemii. Tu można pozyskać środki zarówno na uruchomienie nowej gałęzi jak i zupełnego przekwalifikowania dotychczasowej działalności. To tylko niektóre przykłady.

Spotkania organizowane przez Urząd Marszałkowski, w których wyjaśniane są zasady podziału środków organizowane są w większych miastach województwa.

Przedsiębiorcy zainteresowani pozyskaniem wsparcia finansowego po szczegóły mogą się zgłaszać między innymi do Wojewódzkiego Urzędu pracy w Łodzi, łódzkiego Centrum Obsługi Przedsiębiorcy czy Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich.  

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here