PODZIEL SIĘ

Będą przerwy w dostawie ciepłej wody. To w związku z pracami modernizacyjnymi, które PEC prowadzi na terenie miasta.

Jak informuje PEC w związku z pracami modernizacyjnymi prowadzonymi etapowo w różnych częściach miasta, mieszkańcy niektórych osiedli i ulic muszą liczyć się z chwilowym wstrzymaniem dostaw ciepłej wody. Wykonanie planowanych prac możliwe jest jedynie przy wyłączeniu z obiegu konkretnych fragmentów instalacji, a to wiąże się z utrudnieniami dla użytkowników.

I tak w dniach  od 20 do 29 lipca ciepło nie będzie dostarczane do domów przy ulicy Krętej od numerów 6 do 16 – dotyczy tylko parzystych numerów posesji.

Jednodniowe przerwy mogą wystąpić w lokalizacjach: ul. Mickiewicza, Mielczarskiego 31, 33 i 35 A, Krętej od 1 do 11 nieparzyste numery oraz posesje nr 2,4. Z jednodniową przerwą w dostawie ciepłej wody muszą się tez liczyć mieszkańcy ulicy Batorego, dotyczy to numerów parzystych posesji przy tej ulicy.

Kolejna przerwa w dostawie ciepłej wody planowana jest w dniach 28 lipca – 12 sierpnia i dotyczy jedynie mieszkańców nieparzystych numerów domów przy ulicy Kątnej oraz parzystych przy Batorego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here