PODZIEL SIĘ

GKS Bełchatów z licencją na kolejny sezon rozgrywek. Mimo wcześniejszych problemów i odmówienia przyznania licencji, ta po odwołaniu władz klubu została przyznana.

Odwołanie, które złożyły władze klubu GKS rozpatrywane było przez komisję odwoławczą do spraw licencji PZPN podczas wtorkowego posiedzenia.

Licencja dla GKS Bełchatów na sezon 2020/2021 jest, ale z pewnymi warunkami. Przede wszystkim chodzi o nadzór finansowy oraz obowiązek zapłacenia przez klub kwoty 7500 za naruszenie dyscypliny procesu licencyjnego.

Komisja nałożyła również na klub ograniczenia wysokości łącznych kosztów wynagrodzeń dla wszystkich pracowników, ze wszystkich tytułów, do wysokości założonej w prognozie finansowej przedstawionej przez klub- informuje na swojej stronie GKS Bełchatów.

Klubowi zostały również odjęte dwa punkty z sezonu 2020/2021. To przed ostatnia kolejką tego sezonu stawia GKS Bełchatów w bardzo trudnej sytuacji. Mecz z GKS Tychy będzie walką o być, albo nie być w pierwszej lidze.  

 W ramach nadzoru finansowego klub został zobowiązany do zawarcia ugód z obecnymi i byłymi pracownikami, w tym z piłkarzami i sztabem, w wyznaczonym terminie, bez  możliwości wydłużenia tego okresu.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here