PODZIEL SIĘ

Michał Mieszko Gogol we wtorek poprowadził już treningi w PGE Skrze Bełchatów po tym, jak zakończył się sezon reprezentacyjny. Za nami dwa miesiące wspólnych treningów, fajnie było się spotkać podkreślał asystent Vitala Heynena w kadrze.

Polscy siatkarze odbyli dwa zgrupowania i rozegrali cztery mecze kontrolne. Byli jedną z nielicznych reprezentacji, która zdecydowała się na wspólne treningi, a jako pierwsza rozegrała sparingi.

Jak zaznacza M.M. Gogol, sezon kadrowy miał dwa zadania. Pierwszym z nich było jak najlepsze przygotowanie do sezonu ligowego po okresie lockdownu. Nie było to łatwe, bo widać było po innych dyscyplinach, jaki był wysyp kontuzji. W siatkówce zawodnicy też są narażeni na urazy. Drugim celem było to, by grupa spędziła ze sobą trochę czasu. Gdyby nie te zgrupowania, niektórzy z nich nie widzieliby się ze sobą przez dwa lata. Za nami dwa miesiące wspólnych treningów, fajnie było się spotkać.

W zgrupowaniu reprezentacji udział wzięli również siatkarze PGE Skry: Mateusz Bieniek, Norbert Huber, Karol Kłos i Grzegorz Łomacz. – Na początku zgrupowania Mateusz doznał urazu i musiał się poddać operacji. Jego rehabilitacja się jednak kończy i prawdopodobnie w tym tygodniu zobaczymy go już na treningach – mówi Gogol. – Jeśli chodzi o pozostałą trójkę, to wszyscy są w dobrej formie fizycznej i prezentują się bardzo przyzwoicie. Oni są o krok dalej, jeśli chodzi o przygotowania. Każdy z nich ma swoje indywidualne cele i zadania, ale myślę, że wszyscy będą świetnie przygotowani do sezonu.

Kadrowicze dołączą do zespołu w przyszłym tygodniu i będą kontynuowali przygotowania już z PGE Skrą.

źródło: skra.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here