PODZIEL SIĘ

W minioną sobotę w powiecie bełchatowskim odnotowano 4 kolejne przypadki zakażenia koronawirusem. Zwiększyła się także liczba osób objętych kwarantanną – (dane z 2 sierpnia) to 184 osoby. Jak podaje urząd wojewódzki w ciągu weekendu 55 osób otrzymało pozytywny wynik testu na koronawirusa.

W sobotę w województwie łódzkim odnotowano 42 kolejne zakażenia koronawirusem potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Natomiast w niedzielę 13 kolejnych zakażeń koronawirusem.

Potwierdzone wyniki (1 sierpnia) dotyczą: jednego dziecka, dziesięciu młodych kobiet, trzynastu kobiet w średnim wieku, trzech kobiet w starszym wieku, jednego nastoletniego chłopca, sześciu młodych mężczyzn, ośmiu mężczyzn w średnim wieku. Są to osoby w wieku od 9 do 85 roku życia.

Potwierdzone wyniki (2 sierpnia) dotyczą: czterech młodych kobiet, dwóch kobiet w średnim wieku, jednego nastoletniego chłopca, czterech młodych mężczyzn, jednego mężczyzny w średnim wieku, jednego mężczyzny w starszym wieku. Są to osoby w wieku od 15 do 68 roku życia.

źródło: UW w Łodzi, dane z 1 i 2 sierpnia 2020

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here