PODZIEL SIĘ

Bez obecności kamer ale z uroczystą zbiórką tak w miniony piątek świętowali bełchatowscy mundurowi. Powiatowe obchody Święta Policji z uwagi na sytuację związaną z epidemią koronawirusa zorganizowano w Komendzie Powiatowej Policji w Bełchatowie.

Zbiórka rozpoczęła się złożeniem meldunku Komendantowi Powiatowemu Policji w Bełchatowie – inspektorowi Grzegorzowi Czubakowskiemu przez dowódcę uroczystości podinspektora Tomasza Kaszewskiego.

Grzegorzowi Czubakowski, szef bełchatowskiej jednostki podczas uroczystości podkreślał, że pomimo wielu nowych obowiązków i zadań, nałożonych na funkcjonariuszy Policji w związku ze stanem epidemii, policjanci każdego dnia spieszą z pomocą wszędzie tam, gdzie są potrzebni. Przypomniał również, że w tym roku przypada 95. rocznica powołania Policji Kobiecej, zaznaczając, że w bełchatowskiej komendzie służbę pełni 209 funkcjonariuszy z czego 56 to kobiety.

Podczas uroczystości wręczono awanse na wyższe stopnie policyjne. W tym roku Komendant Główny Policji awansował na wyższe stopnie w korpusie oficerów starszych – 2 policjantów, Komendant Wojewódzki Policji awansował na wyższe stopnie w korpusie oficerów młodszych, aspirantów orz podoficerów – 41 policjantów, Komendant Powiatowy Policji w Bełchatowie awansował na wyższe stopnie w korpusie szeregowych – 11 policjantów.

źródło, zdjęcie: KPP w Bełchatowie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here