PODZIEL SIĘ

Wczoraj na antenie naszej telewizji mówiliśmy o jednym pracowniku poczty u którego wykryto zakażenie koronawirusem – dzisiaj jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy jest kolejna osoba, która otrzymała pozytywny wynik testu na COVID-19.

Wczoraj placówka przy ulicy Kościuszki była zamknięta i dezynfekowana, dzisiaj już otwarta i działająca ale jak podkreślali klienci nie w stu procentach. Długa kolejna zastała nas gdy pojechaliśmy tam z kamerą około godziny 10:00. Mieszkańcy zgodnie z zaleceniem w maseczkach ale gorzej z zachowaniem bezpiecznego odstępu.

W poniedziałek ta placówka była zamknięta – wtedy też budynek został poddany dezynfekcji po tym jak okazało się że u jednego z pracowników Poczty Polskiej wykryto koronawirusa. Sanepid zaraz po tym ustalił listę współpracowników, którzy mieli kontakt z zakażonym.

Jak się dzisiaj nieoficjalnie dowiedzieliśmy kolejna osoba, również pracownik poczty, otrzymała pozytywny wynik testu na COVID-19.

Najprawdopodobniej w piątek w Bełchatowie zostaną przeprowadzone testy wymazowe dla osób przebywających na kwarantannie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here