PODZIEL SIĘ

W środowych zajęciach PGE Skry uczestniczył Bartosz Bednorz, były siatkarz bełchatowskiego klubu, który kilka miesięcy temu podpisał kontrakt z Zenitem Kazań. Dlaczego zatem trenował w Bełchatowie?

Bednorz występował w PGE Skrze w latach 2016–2018, a zdobył wówczas złoty i srebrny medal mistrzostw Polski oraz krajowy Superpuchar. Kilka miesięcy temu jeden z najlepszych przyjmujących w Europie podpisał kontrakt z Zenitem Kazań. Aby dobrze przygotować się do treningów w Rosji, tuż przed wylotem Bednorz przyjechał do Bełchatowa, by podtrzymać formę.

– Chciałem zobaczyć się z chłopakami, trochę poodbijać piłkę. Miałem dłuższą przerwę po zgrupowaniu reprezentacji. Cieszę się, że mogłem ich zobaczyć zdrowych. Mam z Bełchatowem niesamowite wspomnienia. To była wielka radość widząc tutaj wszystkich chłopaków i cieszę się, że mogłem trochę poodbijać, bo jest mi to potrzebne – mówi Bednorz.

Przyjmujący uczestniczył w zgrupowaniu reprezentacyjnym, ale jak podkreśla, nie był to zwykły obóz. – Dlatego trzeba sobie jakoś radzić, a ja zdecydowałem się przyjechać potrenować do Bełchatowa – mówi Bednorz.

źródło: skra.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here