PODZIEL SIĘ

GKS Bełchatów ale także inne kluby z naszego terenu będą mogły liczyć na dodatkowe wsparcie finansowe ze strony bełchatowskiego magistratu. Wczoraj przegłosowano projekt uchwały w sprawie określenia warunków i trybu finansowania rozwoju sportu na terenie Miasta Bełchatowa.

Za przyjęciem uchwały w sprawie określenia warunków i trybu finansowania rozwoju sportu na terenie Miasta Bełchatowa głosowało 20 radnych, dwóch było przeciw. Co to oznacza dla bełchatowskiego sportu? M.in to, że kluby będą mogły liczyć na dodatkowe pieniądze.

Taka decyzja radnych to szansa na pomoc dla GKS Bełchatów, który boryka się z trudnościami finansowymi. Warto przypomnieć, że zobowiązania klubu sięgają blisko 5,5 mln zł, dochodzą do tego także zobowiązania wobec samych zawodników.

Już jutro bełchatowianie w Łęcznej rozpoczną walkę o ligowe punkty. Przed nimi trudne zadanie bowiem Komisja Odwoławcza PZPN nałożyła na „Brunatnych” dwa ujemne punkty właśnie za zaległości finansowe wobec zawodników. Te mają zostać uregulowane do końca września tego roku.   

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here