PODZIEL SIĘ

Przez najbliższe dwa tygodnie z PGE Skrą trenował będzie Marcus Nilsson, czyli szwedzki atakujący IBB Polonia Londyn. Były zwycięzca i MVP Ligi Mistrzów chce podtrzymać formę przed rozpoczęciem przygotowań w nowym klubie.

Marcus Nilsson w Bełchatowie przebywa od wtorku, jak sam podkreśla, to był dobry start. Drużyna jest bardzo w porządku, przyjęła mnie z otwartymi rękami, za co jestem bardzo wdzięczny. Pierwszy trening w siłowni był dobry. Każdy mi pomaga, jest naprawdę fajnie. Kilka razy grałem przeciwko PGE Skrze, chociażby podczas mojego rocznego pobytu w Kielcach, ale też w europejskich pucharach. Kolejny raz gdy reprezentowałem Ziraat Ankara, wtedy rywalizowaliśmy w Lidze Mistrzów, mecz był w Łodzi. Miałem więc trochę kontaktu z waszą drużyną. Jestem bardzo podekscytowany, że wróciłem na najwyższy europejski poziom. Mam dużo radości z rywalizacji z młodszymi graczami. To będzie dobra zabawa.


Pobyt Nilssona w Polsce związany jest z obecną sytuacją na świecie. To dla mnie doskonałe rozwiązanie, bo mogę potrenować w znakomitych warunkach zamiast lecieć bezpośrednio do Londynu i tam pozostać w obowiązkowej kwarantannie. Dzięki temu będę gotowy do meczów Ligi Mistrzów z IBB Polonią. To był świetny pomysł – dodaje Nilsson.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here