PODZIEL SIĘ

Kibice „Brunatnej” drużyny, którzy zasiedli na widowni w popularnych Gigantach nie kryli radości z faktu, że drużyna pomimo trudności finansowych kolejny rok będzie sportowo walczyć o cenne punkty w lidze.

Do zgromadzonych w sali teatralnej kibiców z podziękowaniem i z apelem o wsparcie w kolejnym sezonie zwrócił się prezes klubu Wiktor Rydz.

„Dziękuję kibicom za to, że byliście z nami do końca w tak piekielnie trudnym sezonie. Wasze wsparcie było tutaj jednym z kluczowych elementów, który pozwalał nam funkcjonować do samego końca. Chciałem również podziękować sztabowi szkoleniowemu na czele z trenerem Marcinem Węglewskim. Sztab i trener Węglewski wykazali się ogromną fachowością. Chciałem podziękować również piłkarzom, którzy wykazali się ogromnym hartem ducha i wolą sportową pokazali, że naprawdę można dużo zdziałać. Myślę, że w tej kwestii są mistrzami Polski bo w tak trudnych warunkach potrafili zrobić coś naprawdę wyjątkowego. Szczególne podziękowania dla tych którzy zostali, którzy zaufali nam i będą reprezentować GKS Bełchatów w nowym sezonie.”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here