PODZIEL SIĘ

U dwóch pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bełchatowie potwierdzono koronawirusa. Obiekt wczoraj został poddany dekontaminacji.

Informację o zakażonych COVID-19 pracownikach potwierdza Sylwia Witkowska, dyrektor MOPS. Trudno mówić, jak bełchatowski MOPS będzie funkcjonował w kolejnych dniach. To zależy od decyzji SANEPIDU. Jak zaznacza dyrektor MOPS do 18 września na terenie ośrodka nie będą przyjmowani klienci.

Czy zakażeni pracownicy mieli kontakt z mieszkańcami? Sylwia Witkowska zaznacza, że w jakimś ograniczonym zakresie być może pracownicy mieli kontakt z mieszkańcami. Dodaje jednak, że w ośrodku klienci przyjmowani są w wyznaczonych strefach z zamontowanymi specjalnymi przegrodami z tworzywa sztucznego, które dodatkowo separują pracowników od klientów, ponadto pracownicy MOPSu przyjmują interesantów w maseczkach.

W tej chwili sprawy można załatwiać e-mailowo, telefonicznie lub przez zostawienie dokumentów w specjalnej skrzynce, która jest przed wejściem do budynku ośrodka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here