PODZIEL SIĘ

To wyjątkowy piknik, który łączy w sobie dobrą zabawę i zbiórkę krwi. W miniony weekend wydarzenie zorganizowano w Bełchatowie.

Wyjątkowa akcja pod nazwą „Motoserce” zagościła w Bełchatowie w miniony weekend. Była to jej druga edycja. To inicjatywa Kongresu Polskich Klubów Motocyklowych… i właśnie motocyklistów podczas tego wydarzenia nie zabrakło. Plac Narutowicza zapełnił się maszynami, miłośnicy dwóch kółek przyjechali z całej Polski.

W programie wydarzenia były występy, pokazy i konkursy. Do akcji „Motoserca” włączyli się także strongmani, którzy zaprezentowali swoją siłę przed bełchatowską publicznością.

Głównym celem akcji było pozyskanie jak największej ilości krwi – krwiodawcy z wielką cierpliwością czekali w kolejce przy mobilnym punkcie by podzielić się tym co mają najcenniejszego. Organizatorzy „Motoserca” zgodnie podkreślali, że tym działaniem chcą zwrócić uwagę na problem brakującej krwi w szpitalach i bankach krwi.

W Bełchatowie podczas tegorocznej akcji pozyskano około 20 litrów krwi tym samym udało się podtrzymać ubiegłoroczny wynik. Organizatorem bełchatowskiego „Motoserca” była grupa Sons of North Bełchatów i Sons of North Bełchatów Warszawa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here