PODZIEL SIĘ

Jeśli jeszcze Państwo nie głosowali to jest na to ostatni moment. Głos można oddać do piątku na projekt związany z przebudową drogi wojewódzkiej 485 w zakresie budowy ciągu pieszo – rowerowego w Zawadach.

Przebudowa drogi wojewódzkiej 485 w zakresie budowy ciągu pieszo – rowerowego w Zawadach (od granic miasta do zjazdu w stronę Dobrzelowa) – to nazwa zadania, na które do 18 września można głosować w ramach Budżetu Obywatelskiego województwa łódzkiego. Koszt tego przedsięwzięcia szacowany jest na ok. 480 tys. zł – projekt ma szansę na realizację ale tylko pod warunkiem, że zagłosuje na niego jak najwięcej mieszkańców województwa.

Zadanie oznaczone jest kodem W10. By zagłosować należy wejść na stronę www.bo.lodzkie.pl/glosuj-online, tam też otrzymacie Państwo instrukcje dotyczącą kolejnych kroków głosowania.

Warto pamiętać, że wydrukowaną kartę należy podpisać i oddać do punktu głosowania: w bełchatowskiej filii Biblioteki Pedagogicznej, w bełchatowskim biurze Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa bądź wrzucić do urny, która znajduje się w holu na parterze budynku Urzędu Gminy Bełchatów.

źródło: Urząd Gminy Bełchatów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here