W finale 26. Ogólnopolskich Czwartków Lekkoatletycznych w Łodzi historyczny sukces zanotowali młodzi lekkoatleci z UKS Czempion Bełchatów, którzy wywalczyli cztery medale – złoto i trzy srebra.

Świetnie zaprezentowała się Małgorzata Domagała wygrywając finał 60m rocznika 2007 (klasy szóste) z wynikiem 8,13, to jej rekord życiowy. W tej samej kategorii wiekowej życiówkę na 300m (42,76) poprawiła Anna Olczyk, co dało jej srebrny medal. Srebro zdobyła także Amelia Zochniak, która na dystansie 600m uzyskała 1:40,21. Trzeci srebrny medal w skoku wzwyż wywalczył Mateusz Wośko, skacząc na wysokości 145cm.

źródło i zdjęcie: UKS Czempion Bełchatów