PODZIEL SIĘ

Urząd Wojewódzki w Łodzi poinformował dzisiaj o kolejnych zakażonych osobach. W powiecie bełchatowskim pozytywny wynik testu na koronawirusa otrzymało 9 osób. Natomiast 392 osoby zostały skierowane na kwaratnanne.

Biuro wojewody z przykrością poinformowało również o kolejnych zgonach w województwie łódzkim osób zakażonych koronawirusem. To:

– 68 – letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu Polsko-Amerykańskiej Kliniki Serca w Bełchatowie i posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu piotrkowskiego.

– 80 – letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Zgierzu i posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu łódzkiego.

– 86 – letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Zgierzu i posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu łódzkiego.

– 90 – letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Zgierzu i posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu łódzkiego.

– 74 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Zgierzu i posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu łódzkiego.

– 81 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Zgierzu i posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu łódzkiego.

– 90 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Zgierzu i posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu łódzkiego.

W województwie łódzkim jest 78 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.

Potwierdzone wyniki dotyczą: 3 dzieci, 1 nastoletniej dziewczynki, 13 młodych kobiet, 13 kobiet w średnim wieku, 8 kobiet w starszym wieku, 2 nastoletnich chłopców, 11 młodych mężczyzn, 18 mężczyzn w średnim wieku, 9 mężczyzn w starszym wieku. Są to osoby w wieku od 1 miesiąca do 89 roku życia.

Dobre wiadomości dla mieszkańców województwa łódzkiego. Kolejne 17 osób wyzdrowiało.

Sytuacja epidemiczna w województwie łódzkim:

  • Liczba osób z potwierdzonym zakażeniem w województwie łódzkim: 6325
  • Liczba osób aktualnie zakażonych: 850
  • Liczba osób hospitalizowanych z podejrzeniem: 12
  • Liczba osób objętych kwarantanną: 4493
  • Liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym: 626
  • Liczba osób, które wyzdrowiały: 5203
  • Liczba osób, które zmarły: 272

Liczba testów wykonanych przez laboratoria w województwie łódzkim w poprzedniej dobie: 1326

źródło: UW w Łodzi

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here