PODZIEL SIĘ

Pojawiała się na ekranach telewizorów od ponad 15 lat. Przez lata była twarzą naszej telewizji. Od kilku dni można ją zobaczyć w nieco innej roli. Nasza redakcyjna koleżanka Kryspina Rogowska objęła stanowisko rzecznika Urzędu Miasta Bełchatowa.

Kryspina Rogowska funkcję rzecznika Urzędu Miasta Bełchatowa pełni od blisko 2 tygodni. Pod koniec sierpnia wystartowała w konkursie na rzecznika prasowego Urzędu Miasta w Bełchatowie. Całą procedurę przeszła pozytywnie.

Kryspina Rogowska do tej pory mieszkańcom naszego miasta znana była głównie z telewizji. To właśnie w redakcji Telewizji Kablowej Bełchatów spędziła 15 lat – tu realizowała się jako dziennikarka i prezenterka TeleDnia.

Przez lata starała się pokazywać politykę, kulturę i tematy społeczne jakie działy się w naszym mieście w sposób merytoryczny i wartościowy. Co jest najważniejsze w dziennikarstwie i jak zainteresować widzów – o tym wielokrotnie opowiadała uczniom bełchatowskich szkół.

Kryspino dziękujemy za wspólne lata i życzymy aby nowy początek spełnił Twoje Nadzieje. Do zobaczenia po drugiej stronie kamery.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here