PODZIEL SIĘ

Koronawirus paraliżuje m.in. pracę w szkołach i zakładach pracy. Z utrudnieniami, które potrwają kilka następnych dni będą musiały liczyć się także osoby, które chcą zarejestrować swój pojazd.

Wydział Komunikacji i Dróg Starostwa Powiatowego zawiesza bezpośrednią obsługę klientów i rejestracje pojazdów. Powodem jest potwierdzenie przypadku koronawirusa u jednego z pracowników wydziału. Pozostali pracownicy wydziału, w liczbie 6 osób – mający bezpośredni kontakt z osobą zakażoną zostali skierowani na kwarantannę. Pomieszczenia w wydziale zostały poddane dekontaminacji.

Od dzisiaj wydział pracuje w ograniczonym zakresie. Nie prowadzi bezpośredniej obsługi mieszkańców. Ta sytuacja ma potrwać do 12 października. Jak informuje bełchatowskie starostwo dowody rejestracyjne są wydawane w wyznaczonym miejscu w budynku wydziału komunikacji.

zdjęcie: archiwum

1 KOMENTARZ

  1. Co tam wasz Wydział Komunikacji, bez niego można jeździć komunikacją. Nic się nie stanie. Urzędnicy nie są niezbędni za to współcześnie niezbędni są lekarze i szpitale. Szpital w Bełchatowie jest właśnie zamykany. O godzinie 9:00 08.10.2020 zamknięta neurologia (brak przyjęć i wypisów) i wewnętrzny…
    Założę się, że nie macie pojęcia co się dzieje – byłem, mam odmowę przyjęcia z poważna chorobą. Jest nacisk zrobienia Bełchatowa na czerwono, bo problem strajkowy rośnie…

    0

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here