PODZIEL SIĘ

Wyrok Trybunału Konstytucyjnego w sprawie zaostrzenia zakazu aborcji spowodował liczne protesty w całej Polsce. Swój sprzeciw wyrazili również mieszkańcy Bełchatowa, którzy w geście protestu pojawili się w dzisiaj o godzinie 17:00 przy siedzibach przedstawicieli Prawa i Sprawiedliwości.

W Bełchatowie protestowano przed siedzibami senatora Wiesława Dobkowskiego i poseł Małgorzaty Janowskiej. W czasie protestu ani senatora Dobkowskiego ani posłanki Janowskiej nie było w biurze.

Protest przebiegał w spokojnej atmosferze. Przy siedzibie zarówno posłanki Janowskiej jak i senatora Dobkowskiego dość licznie pojawili się policjanci.

Przypomnijmy, Trybunał Konstytucyjny orzekł, że dopuszczalność przerwania ciąży w przypadku ciężkiego upośledzenia lub choroby płodu jest niezgodna z Konstytucją.

6 KOMENTARZE

  • Ale ograniczony jesteś,
   „Jeżeli chodzi o sprawy związane z aborcja, to uważam że osiągnięty 15 czy 14 lat temu kompromis jest kompromisem którego nie wolno naruszać. Powtarzam nie wolno ruszać!.”
   Lech Kaczyński wypowiedź z 2007r

   2

   1
 1. właśni ci, którzy podpisali się pod tym wnioskiem do TK odpowiedzialni są za to, że ludzie wyszli na ulicę,. Nie robi się takich rzeczy w taki sposób i w takiej chwili.

  6

  3
 2. Jestem całkowicie przeciw aborcji i zabijaniu!!!!! Co jest winne poczęte dziecko , że jest chore???? Winni są pseudo rodzice że poczęli chore dziecko!!!! Kogo karać ??? Nieodpowiedzialnych rodziców!!!!! Przecież Ty żyjesz, ono też chce zyć!!!!!!

  4

  6

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here