PODZIEL SIĘ
StrajkKobiet

Nie milkną echa czwartkowego wyroku Trybunału Konstytucyjnego. Orzeczenie sądu wywołało falę protestów w całym kraju i docierają one nawet do mniejszy miast.

W Bełchatowie również organizowane są protesty. Poniedziałkowy miał formę marszu i uczestnicy przeszli ulicami miasta. Był to największy protest w mieście od wielu lat i wzięło w nim udział ponad 1000, głównie młodych osób.

Protest, mimo ostrego języka przebiegał spokojnie. Całość obserwowali policjanci, którzy kierowali również ruchem. Organizatorzy zapowiadają dalsze protesty.

7 KOMENTARZE

 1. Zmobilizowanie młodzieży, która podobno ma wyj..ne na wszystko w czasie pandemii. Pełen szacun za odwagę. Za to odwagi zabrakło posłance która tak umiejętnie pomagała naszemu klubowi a teraz podpisując wniosek do TK pomaga kobietom. Szkoda że pani rozmawiać i stawiać czoła poroblemom chce tylko na plakatach i w czasie kampanii wyborczej – zapamiętamy 🙁

  Czy tam na parkingu stał Pan Wysocki, przewodniczący Rady Miasta i kandydat na prezydenta z PiSu ?

  8

  4
 2. brawo kobitki,wielki szacun macie charakter i ja.a.Bo my chłopy nie mamy jaj,boimy się pis-u i koscioła.w niedziele będzie parada z rózancem,bedzie ksiądz i tyle możemy zrobić ze stracchu

  8

  7
 3. I to niby są kulturalne manifestacje? Małolaty które mają wolne w szkołach i nie powinny wychodzić z domu. Wyznawczynie wolnego seksu, a jak dziecko w wyniku seksu będzie chore, to wyskrobać a potem dalej hulać. To ma być ta przyszłość narodu. Boże chroń nas od takiej tępj młodzieży i tych zidiociałych feministek

  5

  10
 4. Dzisiaj chcą zabijać poczęte dzieci a za niedługi czas postanowią zabijać osoby starsze chore !!!!!! Najpierw aborcja a następnie eutanazja !!!!! I to są właśnie skutki bezstresowego wychowania .Młodzi obecnie mają wszystko poddane i gotowe a i tak jest niezadowolenie ,strajki wyzywania blużnierstwa!!!!Skutki Róbta co chceta które głosił Owsiak !!!!! Uważam że młodych trzeba uczyć szacunku do życia czy to poczętego czy do starszych… SZACUNEK .

  2

  3
 5. Pan Radny o zabarwieniu bardziej czerwonym krzyczy „tu jest Polska”? Wstyd że mamy takich radnych…. Szkoda że nie krzyczał gdzie są pompy ciepła i nasze domy.. Przedstawiciel multikulti w Bełchatowie.

  0

  1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here