PODZIEL SIĘ

Z powodu obostrzeń spowodowanych pandemią koronawirusa od 31 października do 2 listopada zamknięte są cmentarze. Jak niedzielę, 1 listopada spędzali bełchatowianie?

Pogoda dzisiaj dopisywała, więc część bełchatowian wybrała się na spacery w towarzystwie najbliższych bądź ze swoimi pupilami. Nie brakowało też amatorów biegania i jazdy na rowerach.

Także lasy powiatu bełchatowskiego przeżywały dzisiaj prawdziwe oblężenie. Mieszkańcy ruszyli odpoczywać na świeżym powietrzu. Wiele osób postanowiło wybrać się na grzybobranie. To, jak zaznaczali Ci którzy wybrali się do lasu połączenie przyjemnego z pożytecznym – aktywnie, a w dodatku na łonie natury. Warto podkreślić, że obecnie wstęp do lasu jest dozwolony i póki co w lesie nie ma obowiązku noszenia maseczki. Warto w tym miejscu przypomnieć, że z powodu koronawirusa w naszym kraju zakaz wstępu do lasu obowiązywał w kwietniu, na szczęście zakaz nie utrzymał się długo i od końca kwietnia znów można było wybrać się do lasu na spacer a teraz także zbierać grzyby.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here