PODZIEL SIĘ

Dzisiaj na DW nr 483 tuż za Szczercowem doszło do poważnego wypadku. Kierujący samochodem osobowym zderzył się z inną osobówką. Interweniował śmigłowiec LPR-u.

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło dzisiaj po godzinie 8:00 nieopodal miejscowości Stanisławów II w powiecie bełchatowskim. Kierujący samochodem osobowym marki Suzuki Smart jadąc w kierunku Szczercowa postanowił wyprzedzić samochód ciężarowy. Podczas tego manewru doszło do zderzenia z innym pojazdem. Kierowca osobowego smarta siłą uderzenia został wyrzucony z samochodu. Natomiast drugi pojazd, Mazda 626, wypadł z drogi i zatrzymał się w pobliskim rowie.

Jak zaznaczali świadkowie zdarzenia kierujący smartem nieprzytomny przez kilka minut leżał na środku jezdni, natomiast kierowca mazdy o własnych siłach opuścił pojazd.

Na miejsce wezwano karetkę pogotowia a także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. 66-letni kierowca smarta, nieprzytomny – najprawdopodobniej z urazem głowy i złamaniem kości ręki, został zabrany śmigłowcem do szpitala.

Droga jest zablokowana w obu kierunkach – policja kieruje na objazdy. Działania na miejscu prowadzi policja i straż pożarna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here