PODZIEL SIĘ

Zostań Mikołajem – podaruj paczkę mieszkańcowi Domu Pomocy Społecznej w Bełchatowie. Świąteczna akcja ma w tym roku szczególny wymiar. Pomoc przyda się zwłaszcza po miesiącach izolacji ze względu na epidemię.

To wspólna akcja Stowarzyszenia „GROCHOLICE – Łączymy Pokolenia”, Pracowni Ceramiki  „ZBYCHEWKA” przy współpracy z Domem Pomocy Społecznej w Bełchatowie.

Jak zaznaczają organizatorzy akcji, pensjonariuszy bełchatowskiego DPS-u jest ponad osiemdziesięciu. Każdy z nich osobiście lub z pomocą opiekuna napisze list do Świętego Mikołaja. Listy zostaną opatrzone cyframi i każda chętna do pomocy osoba dostanie jeden list.

Zasady akcji są następujące:

– Mieszkańcy DPS do dnia 27 listopada piszą listy do Świętego Mikołaja,
– Każdy może zostać Świętym Mikołajem, zgłaszając się poprzez wiadomość do Stowarzyszenia „GROCHOLICE – Łączymy Pokolenia” – zgłaszając się podajemy swoje imię, nazwisko, adres email i opcjonalnie nr telefonu,
– Zgłoszenia chętnych przyjmowane będą do 10 grudnia,
– Po zgłoszeniu koordynatorzy akcji każdemu chętnemu przypisują jeden list i przesyłają go za pomocą Messengera lub poczty elektronicznej,
– Kompletujemy paczkę z produktów, które są wymienione w otrzymanym liście,
– Po skompletowaniu paczki dostarczamy ją pod wskazany adres (w dniach 15-16 grudnia),
– Przekazujemy pakunki do Domu Pomocy Społecznej a podczas kolacji wigilijnej mieszkańcy DPS otrzymują paczki od św. Mikołaja.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here