PODZIEL SIĘ

Bełchatowski magistrat przekaże kolejne pieniądze na pomoc dla Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II w Bełchatowie. To efekt ostatniej sesji rady miasta i zmian jakie zostały wprowadzone tuż przed zdalną sesją.

Podczas czwartkowej zdalnej sesji rady miasta – pod obrady miał zostać poddany projekt o przeznaczeniu 180 tys. zł na zakup nowego samochodu dla urzędu, Miasto Bełchatów jest bowiem zobligowane do zapewnienia do końca 2021 roku, w swojej flocie 30 proc. pojazdów elektrycznych. Decyzja w tej sprawie nie została jednak podjęta bowiem prezydent Mariola Czechowska zaproponowała autoprawkę do miejskiego budżetu a radni ją przyjęli.

Miasto przekaże kwotę 140 tys. zł na pomoc dla Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II w Bełchatowie oraz 40 tys. zł dla Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

1 KOMENTARZ

  1. Swoje i tak zrobili, podatki najwyzsze w Polsce, ciekawe jak sobie radzą inne miasta z.mniejszymi podatkami. Tutaj ewidentnie za mało. Śmieci podwyzka to juz nie wspomnę radze popatrzeć na radnych kto i jak głosuję i zapamiętać na przyszłe wybory.

    0

    1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here