PODZIEL SIĘ

Piątkowe starcie pomiędzy PGE Skrą Bełchatów a ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle zapewne elektryzuje kibiców. Mecz będzie można obejrzeć za pośrednictwem sieci Dolsat na sportowych kanałach Polsatu. Początek o godzinie 17:30 Co o piątkowym starciu sądzi sternik bełchatowskiego klubu?

– Forma wszystkich zespołów faluje, bo każdy miał swoje problemy. Nie jestem w środku, więc nie wiem, jak wygląda to w zespole rywala. Patrząc na nas, zachowujemy duży optymizm w tym wszystkim – zaznacza Piechocki.

Prezes podkreśla, że mimo że forma PGE Skry jest daleka od optymalnej, z Kędzierzyna-Koźla zespół chce przywieźć komplet punktów. – Mam nadzieję, że poziom sportowy tego meczu będzie satysfakcjonujący i mimo problemów po chorobie COVID-19,będzie oglądało się ten pojedynek bardzo dobrze – mówi Piechocki. – Mecze PGE Skry z Grupą Azoty ZAKSA w ostatnich latach wzbudzają duże emocje. Grają czołowe polskie kluby i mamy nadzieję, że chłopaki w zdrowiu pokażą na boisku wszystko, na co ich stać.

Czy zawody będą wygrane dla PGE Skry? – Walczymy teraz o każdy punkt i jak najlepszą pozycję do gry w Pucharze Polski oraz play-offach. Szukamy punktów wszędzie, także w Kędzierzynie, więc obyśmy przywieźli je do Bełchatowa – kończy prezes PGE Skry.

źródło i zdjęcie: skra.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here