PODZIEL SIĘ

Zbliżający się czas ferii to szansa na trochę ruchu i dobrą zabawę. Fundacja Akademia GKS Bełchatów zaprasza dzieci i młodzież w wieku 6-18 lat na otwarte treningi, które będą miały miejsce w trakcie ferii zimowych.

Treningi naborowe odbywać się będą na boiskach Miejskiego Centrum Sportu (za Halą Sportowo-Widowiskową KWB). Nowi uczestnicy zajęć będą mogli w ich trakcie spędzić aktywnie czas, zaprezentować swoje umiejętności oraz spróbować rywalizacji z rówieśnikami. Wszystkiemu przyglądać się będą trenerzy danego rocznika.

Każdy chętny, aby uczestniczyć w treningu powinien przynieść swój strój i obuwie sportowe. Udział w zajęciach jest bezpłatny a osoby zainteresowane proszone są o wcześniejszy kontakt z głównym koordynatorem ds. organizacyjno-szkoleniowych, Grzegorzem Muskałą (tel. 601 060 528).

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników, zajęcia będą się odbywały przy zachowaniu wszelkich obowiązujących zasad bezpieczeństwa. Terminy otwartych treningów dostępne będą w harmonogramie zajęć na dany tydzień.

źródło: gksbelchatow.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here