PODZIEL SIĘ

PGE Skra Bełchatów dzisiaj rozpoczyna walkę w drugim turnieju Ligi Mistrzów w tym sezonie. Na pierwszy ogień bełchatowianie zmierzą się z Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Początek tej rywalizacji o godzinie 20:30

Jesteśmy mocni i chyba czas to pokazać w tym sezonie – mówi Dusan Petković, atakujący PGE Skry przed zbliżającym się turniejem Ligi Mistrzów.

Przed PGE Skrą kolejny turniej Ligi Mistrzów. Idealnym rozwiązaniem byłoby wygrać wszystkie mecze po 3:0, ale to nie będzie takie proste.
Dusan Petković: – To będzie trudny turniej. Na razie myślimy tylko o pierwszym meczu, bo jest dla nas wyjątkowo ważny. Musimy się skupić na tym i być może coś pozytywnego z tego wyjdzie. Trzeba dać z siebie wszystko, pokazać naszą jakość. Jesteśmy mocniejsi po słabszym momencie w sezonie i teraz musimy pokazać nasz charakter.

Z Grupą Azoty ZAKSA PGE Skra zagra już po raz piąty w tym sezonie.
– ZAKSA pokazuje wysoką jakość w tym sezonie. Nie przegrali żadnego meczu, stracili tylko jeden punkt przeciwko nam. Są ustabilizowaną drużyną, ale wierzę, że my też jesteśmy mocni i chyba czas to pokazać w tym sezonie.

Szykuje się ładna oprawa turnieju, jednak zabraknie kibiców…
– Szkoda, że nie będzie naszych znakomitych fanów. Byłoby nam łatwiej podejść do tego w pozytywny sposób. To dziwny sezon, gramy bez kibiców, ale to nie sprawi, że podejdziemy do meczu z mniejszą ambicją. Musimy dać sobie radę w pustej hali.

W hali Energia PGE Skra podejmie Grupę Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (wtorek, godz. 20.30), belgijski Lindemans Aalst (środa, godz. 18) oraz tureckie Fenerbahce Stambuł (czwartek, godz. 18). Transmisję z tych spotkań będziecie mogli Państwo obejrzeć za pośrednictwem sieci Dolsat na sportowych kanałach Polsatu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here