PODZIEL SIĘ

Kobiety znów wyszły na ulice i głośno wyraziły swój sprzeciw – chodzi o publikację uzasadnienia wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie zakazu aborcji.

Bełchatowianie ponownie wyszli na ulice. W miniony piątek o godzinie 17:00 na placu Narutowicza kilkadziesiąt osób zebrało się by wyrazić swój sprzeciw i powiedzieć głośno „nie”. Jak podkreślali zebrani w centrum miasta mieszkańcy, to reakcja na pisemne uzasadnienie wyroku Trybunału Konstytucyjnego z października ubiegłego roku. Trybunał orzekł o niekonstytucyjności przepisu dopuszczającego aborcję w przypadku ciężkiego upośledzenia lub choroby płodu.

Manifestujący wyruszyli z placu Narutowicza i przeszli ulicami: Kościuszki, Pileckiego, 1-go Maja i Kwiatową.

Przypomnimy, bełchatowianie tłumnie brali udział w protestach już na przełomie października i listopada ub. roku, kiedy TK ogłosił wyrok.

6 KOMENTARZE

 1. Jak bardzo 'kobiety’ protestujące , jak bardzo te istoty muszą nienawidzieć swoje matki i to za że te matki je urodziły , wychowały wykarmiły itp. !!!!!!!! Nikt je nie zabił !!!! A skoro one nie chcą rodzić jest taka możliwość poddac sie kastracji!!!!!! Same będą miały spkój a także spokojne sumienia że nikogo nie zabiły. Każda powinna zostać wykastrowana.!!!! nawet na koszzt państwa. I będzie spokój bo tylko tego nam w Polsce brakuje.

  4

  2
 2. Ja Bogu dziękuję ,że moje dzieci są normalne. Moje dzieci juzz dorosłe bo są już po 40-tce i NIGDY by im nie przyszło do głowy by szaleć a następnie zamordować swoje dziecko!!!!!

  4

  3
 3. Słuszny protest. Czas pokazać palca obecnej beznadziejnej władzy. Ilość wprowadzanych nowych podatków i rożnych danin jest zatrważająca. Proponuję żeby wypłacać pensje brutto i żeby każdy zapłacił zusy, podatki z własnego konta. Obecne bełchatowskie elektoraty były by bardzo zdumione.

  4

  1
  • O Bonzo co Ty wiesz jak było w naszym kraju za władzy ZSRR czytaj komunistów lub za władzy złodzieji oszustów czyt, PO-PSL KTÓRZY wyprzedawali NASZ POLSKI MAJĄTEK NA marne grosze niemcom i francuzom !!!! Teraz naprawdę teraz wreszcie mammy nasz Polski rząd który dba o Polaków i majątek narodowy. Niepodoba Ci się obecny rząd bo pewnie nie masz pojęcia jak dziecku można odmówić cukierka lub owoc cytrusowy lub dzielić trzeba 1 mandarynkę na 3 dzieci !!!! I na Boga nie myśl że będzie Ci lepiej niż obecnie jak wrócą tuski i inne złodzieje !!!!

   1

   1
   • To skutki słuchania TVP Info. Proszę przejrzeć kto zasiada w spółkach skarbu państwa, ile zarabia i jakie ma kompetencje. Wtedy można zacząć rozmowę. Takiego nepotyzmu to nawet za PO nie było ….

    0

    1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here