PODZIEL SIĘ

Z tym problemem mieszkańcy jednego z bloków na os. Dolnośląskim walczą już od dłuższego czasu – chodzi o pluskwy, które pojawiły się w mieszkaniach. Niestety, mimo podejmowanych prób usunięcia owada na własną rękę – problem nadal jest obecny. Mieszkańcy z prośbą o pomoc w tej sprawie zwrócili się do zarządcy bloku – niestety ten także rozkłada ręce.

Mieszkańcy jednej z klatek bloku 201 na os. Dolnośląskim walczą z pluskwami. Owad pojawił się w mieszkaniach jakiś czas temu. Jak sami podkreślają walka z pluskwą to jak walka z wiatrakami. Mimo podejmowanych prób usunięcia owada na własną rękę ten powraca – i pojawia się w kolejnych mieszkaniach.

Mieszkaniami w klatkach nr 3, 4 i 5 bloku 201 zarządza wspólnota mieszkaniowa. Zarządca o problemie został poinformowany – mieszkańcy zwrócili się także z prośbą o przeprowadzenie dezynfekcji. Jakież było ich zdziwienie gdy dostali odpowiedź, że nie ma do tego stosownej uchwały.

Wspólnotę Mieszkaniową na osiedlu Dolnośląskim blok 201 Kl. III. IV, V w Bełchatowie obsługuje TBS. Prezes TBS-u, w rozmowie telefonicznej podkreślił, że TBS współpracuje ze wspólnotą, ale decyzje o podejmowanych działaniach należą do zarządu.

Członkowie zarządu wspólnoty rozmawiać z nami osobiście nie chcieli, podkreślając, że wszystko zawarli w piśmie przesłanym do mieszkańców. Zarządca nieruchomości czeka także na oficjalne zgłoszenie od mieszkańców w których mieszkaniach są pluskwy.

Niestety wymiana pism i dokumentów problemu nadal nie rozwiązuje. Czy obie strony znajdą złoty środek? Będziemy się tej sprawie przyglądać.

3 KOMENTARZE

  1. Jedyne wyjście to wezwać firmę p. Telążki, wynieś się z mieszkań na cały dzień i zagazować to świństwo, innego wyjścia nie ma. Wiem bo to przerabialiśmy. Obecnie mija 3 lata i spokój

    2

    1
  2. polecam już w.w firme p.Telążki,u nas w mieszkaniu niestety dwa razy musiało odbyć się gazowanie,ale w 100% sprawa została załatwiona,ale muszą być zdezynfekowane mieszkania w promieniu pęłnym otaczające mieszkanie gdzie są insekty,a najlepiej całe klatki w tym bloku,i naczej to nie ma sensu

    1

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here