PODZIEL SIĘ

Trwa akcja szczepień nauczycieli przeciw COVID-19. Wśród nich są m.in. pedagodzy klas I-III szkół podstawowych, nauczyciele wspomagający i wychowania przedszkolnego. Jak zaznacza bełchatowski magistrat, ze szczepienia skorzysta blisko 200 pracowników miejskich placówek oświatowych.

Zapisy na to szczepienie prowadzone były do środy, 10 lutego. Jak podkreśla Kryspina Rogowska, rzecznik UM w Bełchatowie z pracowników przedszkoli i podstawówek prowadzonych przez miasto zaszczepić się zdecydowało dokładnie 186 nauczycieli, a także 13 osób zatrudnionych na stanowisku pomocy nauczyciela. To prawie 42 proc. wszystkich uprawnionych.

Od poniedziałku, 15 lutego, wystartowała kolejna tura rejestracji nauczycieli na szczepienia przeciw COVID-19. Tym razem zapisać na szczepienia mogą się wszyscy pedagodzy – zarówno nauczyciele edukacji przedszkolnej, jak i nauczyciele akademiccy. W tej grupie znajdą się również chętni nauczyciele (w wieku do 60 lat), którzy nie zostali zarejestrowani w I etapie przyjmowania zgłoszeń. 

źródło: UM w Bełchatowie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here