PODZIEL SIĘ

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna zaprasza do wzięcia udziału w konkursach. „Między rajem a węglem” oraz „Książka – obiekty artystyczny” to konkursy przeznaczone dla dzieci i młodzieży.

„Książka – obiekt artystyczny” – to konkurs organizowany przez bełchatowską książnicę już po raz XIX. Zadaniem uczestników konkursu będzie wykonanie pracy, w dowolnej technice plastycznej, tak by ukazać książkę nie w charakterze informacyjnym a w postaci przedmiotu. Prace należy składać do 20 kwietnia 2021 r. w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej im. Józefa Ignacego Kraszewskiego w Bełchatowie, przy ulicy Kościuszki 9.

Tematyka drugiego konkursu ogłoszonego przez bełchatowską bibliotekę dotyczy naszego regionu. „Między rajem a węglem” – tegoroczna edycja „Moje miasto” – pocztówka z Bełchatowa”. Prace konkursowe powinny przedstawiać dowolne miejsce, obiekt, krajobraz, char­akte­ryst­yczn­y dla naszego miasta. Mogą być one wykonane dowolną techniką z krótkim opisem (np. fotografia, rysunek, grafika, grafika komputerowa, malarstwo, kolaż i in.) Prace należy składać do 20 kwietnia 2021 r. w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej im. Józefa Ignacego Kraszewskiego w Bełchatowie, przy ulicy Kościuszki 9.

Nazwiska laureatów obu konkursów poznamy w maju.

zdjęcie: archiwum

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here