PODZIEL SIĘ

Siatkarskich kibiców PGE Skry czeka dzisiaj spora dawka emocji. W hali Energia o 20:30 bełchatowianie zmierzą się z Zenitem Kazań. To będzie spotkanie ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów. Jak do tej rywalizacji podchodzą podopieczni Michała Mieszko Gogola?

Jak się czujesz przed tym spotkaniem?

Taylor Sander: – To dla nas spore wyzwanie i wielki mecz. Chcemy sprawdzić rywala i jak najbardziej naciskać na tak utytułowaną drużynę z tak znakomitymi zawodnikami. Dla nas będzie to bitwa, wręcz wojna! Ale wierzę, że możemy wygrać.

PGE Skra przegrała dwa ostatnie mecze, ale przed środą musi to odciąć grubą kreską.
– Ostatnio nie było dla nas łatwo, to trudny sezon. Robimy wszystko, co możemy, by się poprawić. Oczywiście, mamy swoje problemy, ale najważniejsze jest to, że dobrze potrenowaliśmy. To dla nas nowy tydzień, nowa energia. Zawsze mamy szanse wygrać kolejne spotkanie. Teraz nie możemy rozmyślać o przyszłości, ale jak stworzyć drużynę i wygrywać mecze. W tym sezonie szukamy tego rozwiązania i w środę możemy spróbować ponownie.

Co możesz powiedzieć o Zenicie?
– To dobra drużyna. Widziałem ich kilka meczów, mam trochę znajomych grających w Rosji i śledziłem ich spotkania przeciwko Zenitowi. Grają dobrze, zresztą jak każdego roku. My możemy się porównać, jak wyglądamy na ich tle. Przez cały mecz musimy naciskać, mieć dobrą energię. Najważniejszą rzeczą jest wygrać i to będzie nasz cel.

Początek meczu o godzinie 20:30. Transmisję z tego spotkania będziecie mogli Państwo obejrzeć za pośrednictwem sieci Dolsat na sportowych kanałach Polsatu.

źródło: PGE Skra Bełchatów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here