PODZIEL SIĘ

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj, 25 lutego 2021 roku w godzinach popołudniowych, w miejscowości Kurnos Drugi. Jeden z kierujących miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Za swoje zachowanie odpowie teraz przed sądem.

25 lutego 2021 roku około godziny 18.00 w miejscowości Kurnos Drugi miało miejsce zdarzenie drogowe z udziałem dwóch pojazdów osobowych. Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że kierujący pojazdem marki kia sportage na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do czołowego zderzenia z prawidłowo jadącym fordem galaxy. Kierowcy zostali poddani badaniu na zawartość alkoholu, które wykazało, że 40-letni kierujący kią miał ponad 1,5 promila w organizmie. Drugi kierujący był trzeźwy. W wyniku zdarzenia 39-letni kierowca forda z ogólnymi obrażeniami został przewieziony do szpitala i pozostał w nim na obserwacji. Kierujący kią został zatrzymany, noc spędził w policyjnym areszcie, a o jego losie zadecyduje teraz sąd.

Policja przypomina, że za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi kara grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do 2 lat.

źródło, zdjęcie: KPP w Bełchatowie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here