PODZIEL SIĘ

Jeśli jesteś zainteresowany montażem instalacji fotowoltaicznej bądź pompy ciepła możesz starać się o unijne dofinansowanie. Miasto właśnie ogłosiło nabór wniosków. Warto się pośpieszyć bowiem deklaracje przyjmowane są tylko do 9 marca. Wszystkie złożone wnioski wezmą udział w komisyjnym losowaniu, podczas którego wyłonieni zostaną uczestnicy. Chodzi o ok. 300 bełchatowian.

Zainteresowanie Odnawialnymi Źródłami Energii z roku na rok rośnie – widać to na wielu osiedlach domków jednorodzinnych. Panele fotowoltaiczne na dachach można powiedzieć, że wpisały się w element krajobrazu.

Zielona energia to dbanie o środowisko a także spore oszczędności – zwłaszcza na rachunkach. Przy unijnych dopłatach korzyści mogą być jeszcze większe.

By skorzystać z dofinansowania sięgającego nawet 85 proc. kosztów kwalifikowanych, należy łącznie spełnić kilka warunków: mieszkać w Bełchatowie, posiadać prawo dysponowania nieruchomością położoną na terenie Bełchatowa, nie zalegać z żadnymi płatnościami na rzecz Miasta Bełchatowa, wypełnić i złożyć deklarację udziału w programie.

Dokument można złożyć w bełchatowskim magistracie na dwa sposoby: osobiście, w siedzibie Urzędu Miasta przy ul. Kościuszki 1, bądź mailowo, wysyłając wypełniony dokument na adres oze@um.belchatow.pl.

Więcej informacji na temat programu znajdziecie Państwo na stronie internetowej bełchatowskiego magistratu bądź pod numerem telefonu 44 733 51 44

1 KOMENTARZ

  1. Nie ma jak to ogłosić plan z dnia na dzień i dać nieco ponad tydzień czasu od ogłoszenia dotacji czas na złożenie wniosku, przecież to rozbój w biały dzień, pewnie załapali się znajomi prezydent i pracownicy oraz rodziny um …

    1

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here