PODZIEL SIĘ

Jeśli jesteś zainteresowany montażem instalacji fotowoltaicznej bądź pompy ciepła możesz starać się o unijne dofinansowanie. Miasto właśnie ogłosiło nabór wniosków. Warto się pośpieszyć bowiem deklaracje przyjmowane są tylko do 9 marca. Wszystkie złożone wnioski wezmą udział w komisyjnym losowaniu, podczas którego wyłonieni zostaną uczestnicy. Chodzi o ok. 300 bełchatowian.

Zainteresowanie Odnawialnymi Źródłami Energii z roku na rok rośnie – widać to na wielu osiedlach domków jednorodzinnych. Panele fotowoltaiczne na dachach można powiedzieć, że wpisały się w element krajobrazu.

Zielona energia to dbanie o środowisko a także spore oszczędności – zwłaszcza na rachunkach. Przy unijnych dopłatach korzyści mogą być jeszcze większe.

By skorzystać z dofinansowania sięgającego nawet 85 proc. kosztów kwalifikowanych, należy łącznie spełnić kilka warunków: mieszkać w Bełchatowie, posiadać prawo dysponowania nieruchomością położoną na terenie Bełchatowa, nie zalegać z żadnymi płatnościami na rzecz Miasta Bełchatowa, wypełnić i złożyć deklarację udziału w programie.

Dokument można złożyć w bełchatowskim magistracie na dwa sposoby: osobiście, w siedzibie Urzędu Miasta przy ul. Kościuszki 1, bądź mailowo, wysyłając wypełniony dokument na adres oze@um.belchatow.pl.

Więcej informacji na temat programu znajdziecie Państwo na stronie internetowej bełchatowskiego magistratu bądź pod numerem telefonu 44 733 51 44

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here