PODZIEL SIĘ

Zawodnicy Klubu Sportowego Knock-Out Team Bełchatów świetnie zaprezentowali się podczas IX Ogólnopolskiego Turnieju Kickboxingu „Piaseczno Open”. W zawodach bełchatowianie wywalczyli aż 18 medali.

Zawody zorganizowano w Piasecznie, na planszach rywalizowało ponad trzystu zawodników reprezentujących 18 klubów z całej Polski. Rywalizacja toczyła się z zachowaniem reżimu sanitarnego w trzech grupach wiekowych. Bełchatów miał swoich reprezentantów w każdej grupie. Warto zaznaczyć, że w drużynie znalazło się 9 debiutantów, których wiek nie przekraczał 9 lat.

Zawodnicy Klubu Sportowego Knock-Out Team Bełchatów wywalczyli aż 18 medali – w tym 1 złoty, 7 srebrnych i 10 brązowych – w konkurencjach SoftStick, PointFighting oraz LightContact. Trener Krystian Gortat, jak sam zaznacza jest zadowolony z osiągniętych rezultatów, zespół pokazał charakter i waleczność.

Warto dodać, że w tym samym terminie gdy młodzież Knock-Out Team Bełchatów walczyła w Piasecznie, w Węgrowie odbywało się zgrupowanie Kadry Polski formuł LightContact i PointFighting Seniorów, w którym udział brał Krystian Gortat. Było to ostatnie spotkanie przed zaplanowanymi Mistrzostwami Polski, na których zostanie wyłoniony skład reprezentacji na sezon 2021/22.

Skład „Knock-Out Team” Bełchatów:
1 Skóra Celina
2 Włodarczyk Mia
3 Stencel Anna
4 Czechowska Nela
5 Namięta Igor
6 Łopata Mateusz
7 Olszewski Mateusz
8 Wojtala Nikodem
9 Jurczyk Bartosz
10 Czechowski Filip
11 Zatorski Szymon
12 Tłoczek Jakub
13 Kamiński Mikołaj
14 Gortat Jonasz
15 Adasiewicz Marcel
16 Dziankowski Natan
17 Przydacz Nadia
18 Bartos Beata
19 Jaguszewski Antoni
20 Szymczyk Maciej
21 Poteralski Jakub
22 Szymczyk Dominik

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here