PODZIEL SIĘ

Jak na krytykę ze strony mieszkańców zapatruje się wójt gminy Kluki Renata Kaczmarkiewicz. W oficjalnym oświadczeniu zamieszczonym w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Kluki wójt odpiera zarzuty.

Wójt Gminy Kluki w odpowiedzi na zarzuty zaznacza, że część radnych przyjmując postawę opozycyjną nie ma konstruktywnych propozycji dla Gminy – Ich sposobem działania jest sprzeciwianie się niemal wszystkim inicjatywom i odsuwania rozwiązywania problemów na nieokreśloną przyszłość. Posługują się kłamstwem i pomówieniami. To godzi nie tylko w moje osobiste dobra, ale jest też działaniem na szkodę Gminy.

Renata Kaczmarkiewicz, podkreśla. że pracuje dla dobra gminy pomimo, że współpraca z częścią radnych układa się opornie. Realnym efektem dwóch i pół lat działania wspomnianych radnych jest poszukiwanie poparcia dla wniosku o odwołanie mnie z funkcji Wójta Gminy Kluki. Pomysłodawcy tego plebiscytu nie mieli odwagi sformułować wniosku o referendum jako Rada Gminy. Bo wygrana Wójta znaczy rozwiązanie rady”.
Szczególnie dbam, aby każda moja decyzja i każde działanie łączyły Mieszkańców, a nie wprowadzały wśród nas rozbicie i wrogość. W związku z moim programem wyborczym, który Państwo zaakceptowaliście powstają nowe drogi gminne, inwestycje oświetleniowe, czy też tereny rekreacyjne, remontujemy placówki oświatowe, wyposażamy straż pożarną w nowy sprzęt
.

Wójt w opublikowanym oświadczeniu podkreśla, że w minionym roku wykonano inwestycje na kwotę blisko 2 mln 159 tys. 823 zł. Zaznacza też, że w latach 2019-2020 pozyskano z funduszy zewnętrznych ponad 3 mln 500 tys. zł.

źródło: BIP Gmina Kluki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here