PODZIEL SIĘ

Bełchatowscy funkcjonariusze przeprowadzili w środę powiatowe działania kontrolne pn. „Prędkość”, ukierunkowane na osoby łamiące przepisy w tym zakresie. Tylko tego dnia ukarano mandatami 50 kierujących niestosujących się do ograniczeń prędkości, a 3 osoby straciły prawo jazdy za przekroczenie prędkości powyżej 50 km/h w terenie zabudowanym.

7 kwietnia 2021 roku policjanci bełchatowskiej drogówki po raz kolejny przeprowadzili działania pod nazwą „Prędkość”. Funkcjonariusze wyposażeni w ręczne mierniki pomiaru prędkości oprócz sprawdzania prędkości z jaką poruszają się kierowcy, weryfikowali także ich stan trzeźwości, sprawdzali wyposażenie samochodu oraz wymagane dokumenty. W czasie tej akcji mundurowi skontrolowali 85 kierujących, spośród których 50 otrzymało mandaty za przekroczenie prędkości. Mimo wielokrotnych apeli o bezpieczną jazdę policjanci zatrzymali 3 kierowców, którzy w terenie zabudowanym jechali ponad 100km/h.

O tym jak niebezpieczna jest jazda z nadmierną prędkością zapomniała mieszkanka Piotrkowa Trybunalskiego, która w miejscowości Wadlew jechała z prędkością 105 km/h. 36-letnia kierująca skodą została ukarana mandatem karnym, zatrzymano jej również prawo jazdy. Chwilę później, około godziny 16.00 w tej samej miejscowości został zatrzymany kolejny kierujący, który przekroczył dozwoloną prędkość o 51 km/h. Trzeci kierujący, który tego dnia stracił prawo jazdy pędził bmw z prędkością 109 km/h.

źródło: KPP w Bełchatowie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here