PODZIEL SIĘ

Zgodnie z wytycznymi rządku w każdym powiecie lub mieście na prawach powiatu mają funkcjonować średnio dwa duże punkty szczepień. W powiecie bełchatowskim zostały wskazane cztery lokalizacje.

Pierwszy punkt zlokalizowany będzie przy ulicy Energetyków 6 w Bełchatowie, drugi w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej przy ul. Częstochowskiej 37, w Bełchatowie, trzeci w Domu Kultury w Zelowie, przy ul. Kościuszki 74, czwarty w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Dobrzelowie, przy ul. Górnej 7.

Jak dodaje Starostwo Powiatowe w Bełchatowie wskazanie na terenie powiatu bełchatowskiego tych lokalizacji to efekt wspólnych działań Powiatu Bełchatowskiego, Miasta Bełchatowa, Miasta i Gminy Zelów oraz Gminy Bełchatów.

Każdy punkt będzie działał w powiązaniu z podmiotem wykonującym działalność leczniczą. Informacja o dokładnym terminie uruchomienia poszczególnych punktów szczepień na terenie powiatu bełchatowskiego wraz z wytycznymi dotyczącymi zasad rejestracji i numerami telefonów do kontaktu, zostanie podana mieszkańcom do publicznej wiadomości po przeprowadzonej wizytacji przez pracowników NFZ i uzyskaniu ostatecznej decyzji dopuszczającej wskazane punkty szczepień do realizacji programu szczepień powszechnych na terenie naszego powiatu.

źródło: Starostwo Powiatowe w Bełchatowie

1 KOMENTARZ

  1. Super nowe gabinety do szczepień w Bełchatowie o oznacza,że mieszkańcy BEŁCHATOWA nie będą musieli byc kierowani na sczepienia do Łodzi,Skierniewic , czy Kutna lub nawet do Wrocławia, ale ale mam pytanie ; dlaczego dlaczego szczepienia nie odbywają się w NASZEJ PRZYCHODNI LEKARSKIEJ MEGA MEDZIE????????? Największa przychodnia najwięcej lekarzy ……… i co dlaczego nie można tam urządzić conajmniej 2 gabinety do szczepień??????

    3

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here