PODZIEL SIĘ

Policja kolejny raz apeluje do kierowców. Zachowajcie czujność, bądźcie ostrożni, stosujcie się do przepisów ruchu drogowego – chwila nieuwagi bowiem może doprowadzić do tragedii.

Ostatnie zdarzenia na drogach powiatu bełchatowskiego pokazują, że kierowcy muszą przypomnieć sobie przepisy ruchu drogowego.

W Chabielicach kierująca bmw uderzyła w drzewo. 19-letnia mieszkanka powiatu pajęczańskiego, która jechała w kierunku Szczercowa, na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, zjechała do rowu i uderzyła w drzewo. Kierująca oraz 9-letnia pasażerka z obrażeniami zostały przewiezione do szpitala.

W Parznie rowerzysta zjechał ze ścieżki rowerowej bezpośrednio pod koła samochodu – kierujący jednośladem, 53-letni mieszkaniec gminy Kluki, z obrażeniami został przewieziony do bełchatowskiego szpitala. Policjanci zbadali stan trzeźwości uczestników. Kierująca samochodem marki Audi była trzeźwa, natomiast kierowca jednośladu miał w organizmie blisko 3 promile alkoholu.

W Łuszczanowicach natomiast kierowca opla najprawdopodobniej nie dostosował się do sygnalizacji świetlnej i zderzył się z seatem. 29-letni kierowca opla oraz 30-letni kierujący seatem zostali zabrani do szpitala w Bełchatowie. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Teraz wszystkie okoliczności i przyczyny tych wypadków drogowych, pod nadzorem prokuratury wyjaśniają śledczy z Wydziału do spraw Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym.

źródło i zdjęcie: KPP w Bełchatowie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here