PODZIEL SIĘ

Specjalistyczne szkolenia, kursy zawodowe SEP a także staże zawodowe na to wszystko mogą liczyć uczniowie popularnego „Energetyka”. Osoby które chcą podnieść swoje kwalifikacje i uzyskać dodatkowe kompetencje w swoim zawodzie mogą się zgłaszać – trwa nabór.

Oferta skierowana jest do uczniów III i IV klas Technikum Energetycznego w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 im. Gen. Ludwika Czyżewskiego w Bełchatowie i uczących się na kierunkach: technik elektronik, elektryk, informatyk, urządzeń i systemów energetyki odnawialnej, pojazdów samochodowych.

W ramach projektu uczniowie wezmą udział w:
– specjalistycznych szkoleniach IPC (zaawansowane metody lutowania i naprawy pakietów elektronicznych działających w przestrzeni kosmicznej, które potwierdzone będą międzynarodowym certyfikatem ukończenia),
– kursach zawodowych SEP – zakończonych egzaminem SEP,
– stażach zawodowych ze stypendium w wysokości 1 800zł (brutto) dla każdego ucznia.

Stosowne dokumenty czyli m.in formularz zgłoszeniowy należy złożyć w sekretariacie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 im. Gen. Ludwika Czyżewskiego w Bełchatowie, przy ul. Czaplineckiej 96. Tam tez można uzyskać więcej informacji w tym temacie.

źródło: Starostwo Powiatowe w Bełchatowie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here