PODZIEL SIĘ

W miniony piątek na Placu Narutowicza politycy Prawa i Sprawiedliwości wraz z m.in włodarzami miasta Mariolą Czechowską i Dariuszem Matyśkiewiczem przekonywali za przyjęciem ustawy o 770 mld zł z Funduszu Odbudowy dla Polski.

Zgromadzeni na konferencji podkreślali, że jeżeli program nie zostanie przyjęty to powiat bełchatowski może stracić prawie 2 miliardy 260 milionów złotych.

Ostatecznie podczas wczorajszego głosowania, Sejm przyjął ustawę. Za opowiedziało się 290 posłów, przeciw było 33, a 133 wstrzymało się od głosu.

Z sejmowego zestawienia wynika, że przeciwko ustawie zagłosowała m.in Małgorzata Janowska, posłanka Prawa i Sprawiedliwości z naszego regionu.

3 KOMENTARZE

 1. Kto na nią głosował? Przecież to beztalencie i karierowiczka. W następnych wyborach na pewno na nią nie zagłosuję

  3

  0
 2. Posłanka ta nie zrobiła nic aby zawalczyc o uratowanie naszego regionu…poprzez dwie kadencje zasiadania w sejmie praktycznie na jej oczach przesądziły sie losy Bełchatowa i okolic..a teraz jeszcze glosuje przeciwko otrzymaniu funduszy..zeby juz zupelnie nic nie było..Na całe szczescie głos takiej posłanki jest niewiele wart..zastanawia tylko sposob jej rozumowania,czy pomyslała ze jednym sprzeciwem odkupi te wszystkie lata swojej niezbyt owocnej działalnosci i przy nastepnych wyborach porwie za sobą tłumy bełchatowian??Coz ,,bardzo sprytna posłanka..

  3

  0
 3. Generalnie ja nie widzę możliwości dalszego mieszkania w tym Zagłębiu populistow, ludzie głosują bo po 500 dostali a teraz rząd ogoli ich w podatkach. Region zaniedbany bez perspektyw, za 10 lat będzie tu miasto z dużą ilością bezrobotnych i tanimi opuszczonymi mieszkaniami.

  0

  1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here