PODZIEL SIĘ

Wydział komunikacji i dróg w Bełchatowie w większym niż dotychczas stopniu będzie dostępny dla mieszkańców. Zmieniają się zasady obsługi interesantów.

Od końca marca aż do ubiegłego tygodnia interesanci, którzy chcieli załatwić sprawę w wydziale komunikacji mogli korzystać z wystawionej w przedsionku budynku urny. Do niej należało wrzucać stosowne dokumenty zapakowane w kopertę. To rozwiązanie miało związek z sytuacją pandemiczną i obostrzeniami w całym kraju.

Jak informuje Starostwo Powiatowe w Bełchatowie od dziś, tj. 10 maja, nastąpiły zmiany. Ponownie uruchomiono bezpośrednią obsługę mieszkańców w wydziale komunikacji, a także wznowiono możliwość zapisywania się do rejestracji pojazdów na konkretny dzień i godzinę. Pierwszym dniem, w którym będzie można zapisać się do rejestracji pojazdu jest dzień 12 maja 2021 r.

Wprowadzone zmiany nie oznaczają pełnego zniesienia ograniczeń. Przypominamy o konieczności noszenia maseczki ochronnej. Na terenie urzędu można zdezynfekować ręce. Stanowiska do bezpośredniej obsługi mieszkańców są zabezpieczone pleksą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here