PODZIEL SIĘ
Wystawa Pojazdów Zabytkowych

IV Wystawa Pojazdów Zabytkowych za nami. W niedzielne popołudnie, na terenie targowiska miejskiego w Zelowie można było podziwiać stare auta i nie tylko.

Na miłośników czterech kółek czekało kilkadziesiąt pojazdów. Wśród nich wiele samochodów pamiętających czasy PRL. Były nasze maluchy, Syreny, duże fiaty i Polonezy. Z zagranicznych Zastawa, Dacia, Audi, Mercedesy czy sławna czarna Wołga. Na zlocie pojawiło się też kilka aut jeszcze starszych i to one wzbudzały największe zainteresowanie. Właściciele aut z chęcią o nich mówili i prezentowali również to co klasyki skrywały pod maskami. Dla tych którym cztery koła to zbyt wiele prezentowano też stare motocykle i skutery. Na placu w Zelowie pojawiły się też dwa ciągniki Ursus i Zetor, oba mające po kilkadziesiąt lat i oba w doskonałym stanie.

Impreza przyciągnęła dużą ilość widzów. Organizatorzy Stowarzyszenie Pojazdów Zabytkowych Stare Tłoki zadbali o to aby oprócz aut na odwiedzających czekały również restauracje. Te również na czterech kołach czyli popularne food-trucki. Całą imprezę zamknął przejazd pojazdów ulicami Zelowa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here